9.5 C
Alba Iulia
Субота, 16 Січня, 2021

«Т.М.М.» планує відкрити в Україні завод з виробництва пектину

 • У власника і генерального директора компанії «Т.М.М.» Миколи Толмачова (основний бенефіціар Sintal Agriculture. – Прим. Ред.) Інтерес до сільського господарства не пропадає.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПортал.

  «Я маю чотири бізнес-плану. Два з них я готовий озвучити. Мені зараз цікаво те, що ніхто поки не робить. Перший – це завод з виробництва пектину. Пектини – харчова добавка, яка сьогодні активно використовується у виробництві багатьох продуктів харчування. Пектин міститься в певних сортах яблук, і коштує він від $15 до $25 за кілограм. Цей проект ідеально підходить під Білорусь, тому що там є відповідна сировинна база. Другий проект – виробництво сухого молока. Для цього повинен бути замкнутий цикл виробництва і близько 2 га землі на корову. Щоб забезпечити завод сировиною, потрібно 20 тис. корів і близько 40 тис. га », – розповів Толмачов.

  Проект по сухому молоку Микола Толмачов збирається реалізовувати для Китаю, на таку сировину в цій країні завжди є попит, і ціна хороша – $ 2-3 тис./тонну. Перспектива початку обох проектів – 3-5 років.

  Що ж стосується його дітища в агропромисловому комплексі – компанії Sintal Agriculture, то, за словами Миколи Толмачова, «керівництво Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) не погодилося на запропоновані умови реструктуризації, відмовилося від придбання його акцій і почало ліквідацію компанії».

  «Мені вдалося до 2008 р побудувати успішний агрохолдинг. Ми вийшли на іноземні біржі. У 2008 р зупинилося все, рейтинг країни був на рівні ССС (кредитний рейтинг компанії) – це переддефолтний стан. Я всі сили тоді кинув на порятунок свого головного дітища – «Т.М.М.». А в менеджменті Sintal Agriculture в той час пішли розтрати, крадіжки », – додав Толмачов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення...

  ХКБМ закуповує ряд комплектуючих для виробництва 25 нових БТР-4Е

  Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", розмістило на сайті ProZorro низку тендерів...

  До навчальних центрів Збройних сил надійшло понад 370 сучасних тренажерів

  Збройні сили України активно оснащують власні підготовчі центри сучасними українськими тренажерами. Наразі, практичний вишкіл майже всіх категорій військових фахівців українського війська відбувається,...

  За рік в Україні виготовлено 699 автобусів

  Згідно з даними асоціації українських автовиробників "Укравтопром", на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць автотранспортних засобів, що на 6%...

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Укрзалізниця капітально відремонтує двоповерхові поїзди Skoda на київському підприємстві

  ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) виконає капітальний ремонт в обсязі КР-1 двох електропоїздів Skoda City Elephant EJ675 філії УЗ "Українська залізнична швидкісна...

  Резервісти Операції об’єднаних сил отримали новітні ПТРК “Стугна-П” (відео)

  Збройні сили України продовжують нарощувати можливості зі знищення бронетехніки противника на Півдні України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  У Кривому Розі триває реконструкція стадіону (фото, відео)

  У Кривому Розі триває проводиться реконструкція стадіону спортшколи №3. На об'єкті вже побудовано глядацьку трибуну з фасадом, навісом та інженерними мережами.

  Зараз читають

  На Прикарпатті завершують будівництво моста через річку Луква (фото)

  Капітальний ремонт мосту через річку Луква в с. Боднарів на трасі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці...

  Українське підприємство запатентувало електричний вантажний автомобіль

  «Автоскладальний завод №1» автомобільної компанії «Богдан Моторс», що розташований у місті Луцьк, запатентував багатофункціональну електричку вантажівку.

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення...

  «Спецтехноекспорт» імпортував до України партію 152-мм снарядів

  Державне підприємство «Спецтехноекспорт» імпортувало 152-мм уламково-фугасні снаряди ВОФ-542У.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.