9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

«Т.М.М.» планує відкрити в Україні завод з виробництва пектину

blankУ власника і генерального директора компанії «Т.М.М.» Миколи Толмачова (основний бенефіціар Sintal Agriculture. – Прим. Ред.) Інтерес до сільського господарства не пропадає.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПортал.

«Я маю чотири бізнес-плану. Два з них я готовий озвучити. Мені зараз цікаво те, що ніхто поки не робить. Перший – це завод з виробництва пектину. Пектини – харчова добавка, яка сьогодні активно використовується у виробництві багатьох продуктів харчування. Пектин міститься в певних сортах яблук, і коштує він від $15 до $25 за кілограм. Цей проект ідеально підходить під Білорусь, тому що там є відповідна сировинна база. Другий проект – виробництво сухого молока. Для цього повинен бути замкнутий цикл виробництва і близько 2 га землі на корову. Щоб забезпечити завод сировиною, потрібно 20 тис. корів і близько 40 тис. га », – розповів Толмачов.

Проект по сухому молоку Микола Толмачов збирається реалізовувати для Китаю, на таку сировину в цій країні завжди є попит, і ціна хороша – $ 2-3 тис./тонну. Перспектива початку обох проектів – 3-5 років.

Що ж стосується його дітища в агропромисловому комплексі – компанії Sintal Agriculture, то, за словами Миколи Толмачова, «керівництво Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) не погодилося на запропоновані умови реструктуризації, відмовилося від придбання його акцій і почало ліквідацію компанії».

«Мені вдалося до 2008 р побудувати успішний агрохолдинг. Ми вийшли на іноземні біржі. У 2008 р зупинилося все, рейтинг країни був на рівні ССС (кредитний рейтинг компанії) – це переддефолтний стан. Я всі сили тоді кинув на порятунок свого головного дітища – «Т.М.М.». А в менеджменті Sintal Agriculture в той час пішли розтрати, крадіжки », – додав Толмачов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають