9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Світовий Банк розпочав місію з покращення інфраструктури та сільського господарства на Луганщині

Світовий Банк працює з місією в Україні – з 29 листопада по 8 грудня 2021 року триватиме місія Світового Банку з підтримки впровадження проєкту “Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Мета зазначеного проєкту – покращення транспортного сполучення та підтримка відновлення і модернізації сільськогосподарського сектору на територіях впровадження проєкту у підконтрольних уряду районах на сході України в межах Луганської області шляхом інвестування у місцеву інфраструктуру та економіку.

Йдеться про поновлення 183 кілометрів шляхів державного значення Луганської області.

“Доступність східних маршрутів – національний пріоритет. Бойові дії та гуманітарні виклики Луганщини та Донбасу висувають на перший план необхідність якісної інфраструктури у цих областях. Нещодавно “Укравтодор” розкрив тендерні пропозиції на ремонт перших двох об’єктів, які реалізовуватимуться за підтримки Світового банку. Це ділянки траси Т-13-02 КПП “Танюшівка” – Старобільськ – Бахмут та Н-26 Чугуїв – Мілове. Також для реалізації Проєкту планується залучити додаткове фінансування від Європейського інвестиційного банку”, – зазначив заступник голови “Укравтодору” Андрій Івко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають