9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Світовий лідер з виробництва та експорту соняшникової олії збільшує свій прибуток в Україні

 • Компанія «Кернел Групп» світовий лідер з виробництва та експорту соняшникової олії, сільськогосподарської продукції.

  В першому кварталі 2018 року «Кернел» збільшує свій прибуток в Україні більше ніж в три рази, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, доводячи його до $75.5 млн. Компанія володіє такими активами та торговими марками: «Щедрий Дар», «Чумак», «Стожар», «Olio», «Марінадо». Елеваторами, портовими терміналами, сільськогосподарськими підприємствами тощо.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Interfax-Україна».

  Згідно з фінансовим звітом за липень-серпень 2018 року, лідер агропромислового сектору країни продовжував нарощувати фінансові показники, що дозволило перевершити показники прибутку в порівнянні липня-серпня 2017 року більше ніж у два рази.

  В «Кернелі» відзначають, що таким результатам можна завдячувати передусім зростанням темпів розвитку економіки країни в цілому, інфраструктурним змінам, та збільшення продуктивності фермерських господарств, а також покращенням внутрішньої логістики та торгівлі, зростанням міжнародного попиту на українську продукцію.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».