9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Сумський молочний завод “Мілкіленд” отримав дозвіл на експорт в ЄС

Сумський молочний завод, що входить до складу “Мілкіленд”, молочної групи з активами в Україні, РФ і Польщі, отримав дозвіл на експорт молочної продукції в Європейський Союз.

Згідно з матеріалами на сайті Європейської комісії, відповідний дозвіл вступає в силу з 12 вересня 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Крім того, дозвіл на експорт рибної продукції в ЄС отримали ТОВ “Буський консервний завод” (Львів) і ПП “ікорному дім” Бестер “(Київська обл.). Дозвільний документ дійсний також з 12 вересня.

Всі три підприємства направили відповідні запити в липні цього року.

Група компаній “Мілкіленд” – один з найбільших виробників молочної продукції на ринку України. Її виробничі потужності в Україні, Росії, Польщі можуть переробляти 1,33 млн т молока на рік. В Україні загальне поголів’я великої рогатої худоби складає 4,9 тис. Голів, в тому числі молочне стадо – 1,77 тис. Голів. В Україні компанія також обробляє 17 тис. Га землі.

В Україні групі “Мілкіленд” належить 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються під торговими марками “Добряна” і “Коляда”.

У РФ “Мілкіленд” виробляє молочні продукти під торговою маркою “Останкінська” на ВАТ “Останкінський молочний комбінат”.

Влітку 2012 року “Мілкіленд” придбав Мазовецький сироробний завод Ostrowia в Польщі, на початку 2013 року – ВАТ “Сировар” в РФ.

ПП “ікорному дім” Бестер “засноване в 2011 році. Підприємство займається вирощуванням осетрів різних видів і виробництво осетрової (чорної) ікри преміального класу.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), власниками є Дмитро Рудковський та Антон Яременко.

ТОВ “Буський консервний завод” спеціалізується на виробництві м’ясних паштетів, фруктових соків, переробленні та консервуванні риби, ракоподібних та молюсків.

Згідно ЄДР, кінцевими бенефіціарами є Олександр Лапшин і Володимир Ознавец.

Останні новини:

Зараз читають