9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

США та Сінгапур інвестують 300 млн доларів в АПК та перевалку в Одеській області

Інвестиції з боку компаній “Дельта Вілмар СНД” й “Грейн Агро Інвест” в проекти по будівництву олійноекстракційних заводів (МЕЗ), зерновий термінал та перевалочні потужності в Одеській області можуть скласти 300 млн доларів

За словами радника голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Костянтина Чижика, відповідний тристоронній меморандум у вівторок, 10 жовтня, підписали глава Одеської ОДА Максим Степанов, директор “Дельта Вільмар СНД” Андрій Романцов і директор “Грейн Агро Інвест” Сергій Тормосов

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Інвестори з Сінгапуру та США побудують в Лиманському районі Одеської області два нових олійноекстракційних заводу, зерновий термінал і перевалочні потужності. Загальний обсяг інвестицій в проекти складе близько 300 млн доларів, що забезпечить більш 500 нових робочих місць, – сказав Чижик.

Компанія “Дельта Вілмар СНД” розширить своє виробництво і побудує новий МЕЗ загальною потужністю переробки понад 600 тис. тонн в рік, а також причал з перевалки олії і шроту пропускною спроможністю до 3 млн тонн на рік. За підсумками інвестпроекту компанії буде створено близько 200 нових робочих місць і близько 500 млн гривень надходжень до бюджету щорічно.

Компанія з американськими інвестиціями “Грейн Арго Інвест” побудує комплекс зі зберігання та перевалки зерна, а також МЕЗ. Пропускна здатність нового причалу складе до 3 млн тонн на рік. Інвестпроект створить близько 300 нових робочих місць.

ТОВ “Дельта Вілмар СНД” створено в 2004 році. Спеціалізується на виробництві масложирової продукції і інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів на заводі в Південному (Одеська область). Компанії належить комплекс з перевантаження та переробки тропічних олій в порту Южний з пропускною спроможністю 2,1 тис. тонн наливної продукції на добу і 0,75 тис. тонн пакетованому продукції, а також резервуарний парк місткістю 100 тис. тонн.

 

Останні новини:

Зараз читають