9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

США направить 100 млн доларів на допомогу українським фермерам

США заснували Ініціативу стійкості сільського господарства (AGRI) на суму $100 млн для допомоги українському агросектору на тлі загострення глобальної продовольчої кризи.

Про це говориться у повідомленні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Метою заходу є забезпечення безперервного виробництва сільськогосподарської продукції в Україні до 2023 року, а також розв’язання нагальних питань з експортом.

«Ініціатива розширить доступ українських фермерів до найважливіших сільськогосподарських ресурсів, включаючи насіння, добрива, обладнання та ЗЗР, зміцнення потенціалу української інфраструктури та можливостей для ефективного експорту сільськогосподарської продукції, розширення доступу фермерів до фінансування та розширення можливостей українських підприємств для сушіння, тимчасового зберігання та переробки сільськогосподарської продукції», — йдеться у повідомленні. 

Агентство США з міжнародного розвитку прагне також залучити додаткові $150 млн до фонду програми «AGRI-Україна» від інших донорів та приватного сектору, щоб загалом зібрати $250 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають