9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Спеціалісти Інституту садівництва розробили власну технологію встановлення протиградової сітки

Спеціалісти Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України розробили технологічну схему процесу встановлення протиградової сітки для саду та виготовили дослідне обладнання для цього.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Відповідно до технологічного процесу для встановлення протиградової сітки застосовують два технічних засоби – спеціальний транспортний агрегат і підіймальну платформу, які під час роботи рухаються в суміжних міжряддях саду паралельно один до одного.

На транспортному агрегаті встановлюється рулон протиградової сітки, яка в процесі монтажу подається робітником через направний агрегат. Випробування агрегатів провели на встановленні протиградової сітки та збиранні плодів в саду інтенсивного типу.

“Під час випробувань агрегат і платформа якісно виконували всі необхідні операції технологічного процесу по встановлені протиградової сітки. Продуктивність роботи при цьому становила 1,2-1,5 га/зміна, а при збиранні плодів у верхніх ярусах дерев вона підвищується в 1,5-1,8 раза проти збирання плодів з драбини”, – заявив інженер-конструктор інституту Володимир Соколов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають