9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

«Сингента» відкрила в Україні науково-селекційний центр

 • «Сингента» відкрила в Україні науково-селекційний центр вартістю 1 млн доларів CША, про це повідомляє прес-служба УКАБ.

  27 червня (вівторок) об 11.00 у с. Чумаківське Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття науково-дослідної станції компанії «Сингента».

  Метою роботи станції є дослідження селекційного матеріалу кукурудзи та соняшнику та отримання нових ранніх гібридів з високим потенціалом, виведений для кліматичних умов України. Щорічно тут тестуватимуться десятки тисяч нових ліній і гібридів. Об’єкт розташований на площі 1 100 кв м та включає офісну та лабораторну частину, що оснащена унікальним обладнанням. Сума інвестицій у R&D станцію склала  приблизно 1 млн доларів США. Станція разом з Інститутом захисту насіння, що розташований поруч, становить єдиний комплекс з новітніх розробок, інновацій і досліджень компанії «Сингента».

  Об’єкт став четвертим за рахунком селекційним центром компанії по соняшнику, інші три діють у Франції, Аргентині, Індії. У межах станції діятиме нова сучасна лабораторія з вивчення стійкості нового селекційного матеріалу соняшника до нових рас вовчка. При цьому отримання даних стало швидшим і не поступається за точністю західним лабораторіям. Дана лабораторія допоможе швидше виявляти гени стійкості до вовчка у нового селекційного матеріалу, що підвищить конкурентоспроможність гібридів компанії на ринку. Крім цього, лабораторія оснащена експрес-аналізаторами вмісту олії і олеїнової кислоти NMR Spinlock. Завдяки цьому обладнанню, результат аналізу по вмісту олії можна отримати за лічені секунди, а олеїнової кислоти – протягом однієї хвилини.

  «Основні напрямки компанії «Сингента» — селекція соняшнику і кукурудзи. Кукурудза для нашої компанії є номер один серед культур. Мережа селекційних центрів культури досить розгалужена, об’єкти розташовані у Франції, Німеччині, Угорщині, США, а відтепер є і в Україні. Про соняшник можу сказати, що в Україні і Росії зосереджено більше 60% його світових площ. Це величезний ринок. Ми намагаємося бути ближчими до свого клієнта, тому почали свою діяльність у цьому напрямку на території СНД більше 10 років тому. Відкриття науково-селекційного центру кукурудзи та соняшнику стало логічним продовженням нашої роботи по виведенню на ринок найкращого посівного матеріалу з найвищим потенціалом, районованого відповідно під потреби даного регіону», — розповів Артем Білий, керівник відділу селекційних розсадників та виробництва експериментального насіння в країнах СНД компанії «Сингента» вУкраїні.

  Унікальність даного селекційного центру полягає в оснащені. Зокрема, для роботи станції було придбане обладнання для молекулярного аналізу тканин, лічильники насіння, машини для цифрового визначення маси тисячі насінин, очисні машини, селекційні молотарки.

  Також станція повністю укомплектована сучасною сільськогосподарською технікою від провідних світових брендів: трактори по 115 і 120 к.с. New Holland, аналогів яких в Україні немає, трактори Kubota, сівалки від французької компанії Baural, обприскувач Amazone з шириною захвату 21 м, грунтооброблювальна техніка від компаній Lemke і Unia. Так само використовується і вітчизняна техніка. Змонтована електросушарка контейнерного типу для селекційного матеріалу, розроблена і виготовлена ​​фахівцями Полтавського заводу.

  «Сингента» бажає розвивати інновації в дослідницькій  діяльності   в Україні та інтегрувати їх у глобальну наукову платформу компанії. Виведення нової речовини чи нового гібриду на ринок коштує більше 100 млн. дол. США, на це може піти більше 10 років. Ми оптимістично дивимось у майбутнє та інтенсивно інвестуємо у наукові розробки, необхідні для задоволення вимог стабільного розвитку сільського господарства. Фермерам потрібні засоби захисту рослин, але вони також потребують якісного насіння, і ми наполегливо працюємо для того, щоб  запропонувати їм кращі рішення, зважаючи на особливості їхнього агробізнесу і агрокліматичні умови кожного регіону», — додав Гаель Хілі, голова території СНД компанії «Сингента».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Зараз читають

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  На Шепетівському ремзаводі створюють самохідну артилерійську установку на базі БМП

  На Шепетівському ремонтному заводі «схрещують» артилерійську частину 2С9 «НОНА» та шасі БМП/БРМ.Передає Національний Промисловий...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...