9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Сільськогосподарські кооперативи переходять на сучасну техніку

blank
Джерело фото: КУН-Україна

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Рівноправність» оновив парк сільгосптехніки для заготівлі кормів.

Про це розповів виконавчий директор СОК «Рівноправність» Ігор Першин. Повідомляє АгроПортал.

За його словами, при виборі постачальника техніки була проведена оцінка 5 компаній. Після аналізу співвідношення ціни і якості вибір припав на техніку KUHN.

«У нас працює 5 одиниць техніки: прес-підбирач великих тюків LSB 890 D, дві косарки FC 3560 і два обмотувача SW 1614 C. Перші три одиниці ми придбали півтора роки тому – в травні 2015 г. Коли обсяги виробництва зросли, збільшилися посівні площі , ми обзавелися ще однією косаркою і одним обмотувача », – каже Ігор Першин.

Він зазначив, що заявлена ​​продуктивність техніки підтвердилася на практиці. Лінія допомагає готувати великі тюки. При цьому є можливість тюкувати відразу після косовиці на другий день. Залежно від кліматичних умов, якщо суха погода, то виходить сіно, якщо вище вологість – сінаж.

«З 2016 року при обробці 126 га ми сформували 3000 тюків, з яких половина вже реалізована», – каже Ігор Першин.

Причому вміст протеїну в сіні вдається отримати на рівні 18-20% в прорахунку на базову вологість 12%. «Це дуже високий показник. Певною мірою сіно замінює якусь частину комбікормів – зерновий компонент в раціоні», – цитує прес-служба «КУН-Україна» виконавчого директора СОК «Рівноправність».

Останні новини:

Зараз читають