9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Сільгоспвиробництво в Україні продовжує позитивну динаміку

Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-вересні поточного року склало 9% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на дані Державної служби статистики України.

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 15%, а господарства населення – на 2%.

В порівнянні з січнем-жовтнем минулого року, виробництво рослинницької продукції за дев’ять місяців цього року зросло на 12,2%. Зростання виробництва цієї продукції на сільгосппідприємствах склало 18,6%, а в господарствах населення – 3,9%.

У той же час виробництво тваринницької продукції за січень-вересень збільшилося на 0,1%. При цьому на сільгосппідприємствах цей показник збільшився на 2,7%, а в господарствах населення скоротився на 2,1%.

У Держстаті відзначили, що наведені дані не враховують інформацію з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частин тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають