9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Сік з хробаків: Новаторське фермерське господарство у селі Єлизаветівка

Органічному фермерському господарству «Дача» трохи більше ніж рок і розташовано воно в селі Єлизаветівка Житомирської області.

Передає Національний Промисловий портал з посиланням на tsn.ua.

На своєму підприємстві фермер Олександр Щербина вирощує курей, та розводить тепличні огірки.

Наприкінці 2018 року господарство вже налічувало близько 400 голів органічних курей які несуть близько 300 яєць на добу та 280 кв.м. спеціально облаштованих теплиць для вирощування огірків.

Але самим нетрадиційним для українського села бізнесом є те, що Олександр Щербина займається розведенням каліфорнійських хробаків.

Хробаків та спеціальне устаткування по їх розмноженню було закуплено в США.

Черв’яки швидко розмножуються та додають господарству надзвичайний економічний ефект у вигляді біогумусу та так званого «соку».

Каліфорнійські хробаки виділяють цінний сік, яким здійснюється підживлення тепличних огірків. Вже за тиждень поливу таким соком огірок в середньому досягає 20 см.

У 2019 році фермерське господарство «Дача» планує процес розширення орендованої 10 га землі та переведення її в розряд органічної, побудову невеликої ферми для вирощування органічних поросят, збільшення поголів’я курей, та розширення тепличного господарства, розведення каліфорнійських хробаків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають