9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Швейцарський зернотрейдер Marcoрolo Commodities SA відкриває представництво в Україні

Для максимізації ефективності роботи на чорноморському ринку керівництвом швейцарської компанії Marcoрolo Commodities SA (МРС), що об’єднала фахівців в сфері торгівлі зерновими, олійними, продуктами переробки та біопаливом, було прийнято рішення про створення локального представництва в Україні.

Про це ІА «АПК-Інформ» повідомила керівник аналітичного відділу компанії Олена Нероба.

Компанія Marcoрolo Commodities SA була заснована у 2015 році і вже працювала з українськими контрагентами. Відкриття офісу в Україні обумовлено зростаючим впливом Чорноморського регіону на світову торгівлю.

До нового сезону планується відкрити український офіс, в завдання якого входить закупівля кукурудзи, пшениці, ячменю, продуктів переробки та постачання на СРТ для подальшого продажу на FOB / CIF кінцевим споживачам. Природно, ми будемо формувати команду, яка відповідає парадигм МРС: глибоке знання ринку, мобільність, оперативність і націленість на результат, – повідомила О.Нероба.

Також експерт зазначила, що середній обсяг угоди буде 15 тис. тонн зернових, або 10 тис. тонн продуктів переробки, а закупівлі компанія має намір здійснювати безпосередньо у виробників.

Плани досить агресивні – вийти на 1 млн. тонн поставок в сезон. З огляду на, що у нас вже є досвід поставок на традиційні для України ринки, компанія посилить присутність товарів українського походження в цих країнах. Крім того, зараз активно опрацьовуються Китай, Пакистан, Єгипет і Ізраїль, – підсумувала О.Нероба.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають