9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Шосткинський елеватор вдвічі збільшив потужності

Сезон приймання нового врожаю на ТОВ «Шосткинський елеватор» стартував в середині вересня. На доопрацювання і зберігання надійшли перші партії насіння соняшнику. Всього прийнято і доведено до потрібних кондицій близько 10 тис. тонн насіння соняшнику.

Незважаючи на те, що елеватор працює всього другий рік, у підприємства вже сформувалася велика партнерська мережа.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Shostka.info

«Початок сезону видався вдалим, робота проводилася згідно з планом. Однак, в жовтні свої корективи внесла погода і заплановане довелося переглянути. Але це ніяк не відіб’ється на наших замовниках, оскільки у нас достатньо ресурсів, щоб виконати весь обсяг робіт», — сказав виконавчий директор ТОВ «Шосткинський елеватор» Володимир Кокотін.

За словами керівника, елеватор готовий забезпечувати безперервне приймання врожаю, як соняшнику, так і кукурудзи.

Перед початком нового сезону на підприємстві було проведено повний комплекс підготовчих робіт: виконані необхідні ремонти та профілактика обладнання.

Всі виробничі процеси на елеваторі автоматизовані, починаючи від приймання зерна і закінчуючи його відвантаженням. Сучасна сертифікована лабораторія точно визначає вихідні показники продукції, що надійшла, і розраховує параметри її доопрацювання.

«Значні кошти вкладаються в розвиток виробництва. Якщо спочатку потужність елеватора становила 26 тис. тонн, то зараз вже більше 50 тис. тонн. З наступного місяця плануємо здійснювати залізничне відвантаження продукції, в наступному році — встановити ще одну сушарку», — зазначив Кокотін.

Останні новини:

Зараз читають