9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Сертифіковане «Еко» підприємство Житомирщини

Новий екологічний формат фермерського підприємства впроваджує в Житомирській області Олександр Щербина. Сільгосппідприємство нового типу під назвою «Дача» працює в селі Єлизаветівка.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на news.agro-center.com.ua

Продукція вироблена на фермі має спеціальний екологічний сертифікат від компанії «Органік Стандарт», який підтверджує відповідність стандартам органічного виробництва та перероблення згідно Директиви ЄС за №834/2007 та 889/2009.Наявність такої сертифікації дозволяє називати всю вироблену господарством продукцію приставкою «Еко».

Під класифікацію екологічного продукту та назвою органічна продукція підпадають вирощені на ФГ «Дача» кури, а також томати, огірки, паприку, цибулю, часник, малину, полуницю, ожину, лохину.

Для приклада в процесі вирощування курей використовується спеціальна технологія, якою регламентується умова отримання сертифікату, коли птахів годують органічною їжею на основі органічних бобів, борошна, та органічної соняшникової олії в спеціальних умовах проживання де відстань однієї курки від іншої, вентиляція та температурний режим під суворим контролем.

У 2019 році підприємство під керівництвом Олександра Щербини планує отримати сертифікати на випуск молочної продукції та яєць.

Крім того фермерське господарство розводить качок, вирощує велику рогату худобу та поросят.

В найближчій перспективі фермерське господарство «Дача» планує відбудувати в Єлизаветівці декілька садиб в стилі «Еко», для того, щоб до основних видів діяльності господарства додати ще популярний нині в Україні зелений туризм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають