9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

“Самбірський елеватор” розширив потужності зберігання зерна

“Самбірський елеватор” розширився на два силоси BBK об’ємом 3471 м куб. кожний, а також запустив у роботу новий ланцюговий конвеєр продуктивністю 175 т/год із довжиною маршруту 70 метрів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

Рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю.

“Перша черга в нас була збудована у 2017 році, з обладнанням іноземного виробництва. Коли прийняли рішення про будівництво другої черги, послуговувалися досвідом елеватора сусіднього холдингу. Раніше вони теж брали польське, а тепер почали купувати обладнання у KMZ  Industries – залишилися задоволені й радили нам”, – розповів директор елеватора Тарас Панахид.

До того ж пропозиція українського заводу була найцікавіша з усіх і за ціною, і по термінах. Війна, звісно, внесла невеликі корективи – та попри все обладнання доставили й елеватор побудували вчасно.

blank
Самбірський елеватор. Фото: пресслужба KMZ Industries

Елеватор розширився на два силоси BBK об’ємом 3471 м куб. кожний. Також додався ланцюговий конвеєр продуктивністю 175 т/год із довжиною маршруту 70 метрів.

“Єдине, що цього разу в нас було багато підрядників на майданчику – іноді по 4-5 одночасно, що не завжди добре для будівництва. Проте все пройшло добре і склалося, так би мовити, в єдиний пазл. Завершальним акордом традиційно була електрифікація нових потужностей, яку також здійснили професіонали з KMZ Industries”, – пояснив Панахид.

blank
Самбірський елеватор. Фото: пресслужба KMZ Industries

“Самбірський елеватор” від початку планувався як комерційний. Своя сировина в групі компаній також є, проте вона складає незначний процент у загальному обсязі. На елеваторі приймають зерно від локальних фермерів, а також на постійній основі співпрацюють з великими агрохолдингами.

Про рішення щодо розширення директор елеватора не шкодує. А навпаки вважає, що будівництво, навіть у теперішніх умовах – слушна думка.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають