9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Рейтинг найпотужніших цукрових заводів України

blankЛідером з виробництва цукру в 2016/2017 МР став Радехівський цукровий завод, який за чотири місяці виробництва наварив 140,5 тис. т цукру з 908,7 тис. т цукрових буряків.

Про це повідомляє НАЦУ «Укрцукор». Передає Аграрне Інформаційне Агенство.

Друге місце зайняв Крижопільський цукровий завод з показником 135,9 тис. т цукру. А замикає трійку лідерів Гайсинський ц/з, який виготовив 117 тис. т цукру.

Так, всього, від початку виробництва виготовлено 2,008 млн т цукру з 13,66 млн т цукрового буряку. Виробничий сезон стартував 20 серпня і закінчився 11 січня.

Загалом, цьогоріч українські цукровари зуміли наростити виробництво цукру майже на 40%, за рахунок збільшення кількості працюючих заводів (42 до минулорічних 36) та збільшення посівних площ під цукровими буряками на 19%.

Світовий ринок і надалі буде дефіцитним, і в поточному маркетинговому році, за прогнозами ISO, цей дефіцит може досягнути 9 млн т. Безсумнівно, це стимулює українських виробників нарощувати виробничі потужності та експортні поставки відповідно. Проте, для того, щоб нарощувати виробництво, потрібно забезпечити завод відповідною кількістю сировини. Вже зараз ми маємо підтверджену інформацію про збільшення посівів цукрового буряку від великих виробників. Тому на наступний рік можемо спрогнозувати плюс 3-4 заводи до уже працюючих, ― зауважила Руслана Бутило, провідний спікер Sugar World 2017 та керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають