9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Равликова ферма: успішний агробізнес з високою рентабельністю

Равликова ферма – це успішний агробізнес з рентабельністю до 90%.

Вирощувати равлика навіть простіше, ніж вирощувати птицю, кролика або барана: равлики не вибагливі в харчуванні, вимагають менше уваги, часу, місця і витрат.

Равликова ферма в Україні – швидкий прибуток.  Від ікри до дорослого товарного равлика – всього пів року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Новий візит.

Попит на равликів в Західній Європі та Азії вже давно випереджає пропозицію і, за оцінками експертів, не буде задоволений в найближчі 10 років.

На даний момент у світі продається 420-450 тис. тонн цих молюсків на € 10 млрд. Попит на равлика постійно зростає. Тільки французькі та італійські ринки самостійно складають €300 млн. Франція імпортує понад 80% своїх потреб, Італія імпортує 60% потреб, експортний потенціал равликів близько € 200 млн. Ціновий ринок також збільшується на рівні 4,5% річних.

Тільки мала частина, світового обороту харчових равлики, всього 15-20%, вирощуються на спеціальних фермах, а решта збираються в природних умовах, проте в більшості країн світу і Європі збір равлики в дикій природі заборонений, це завдає шкоди природі та екології.

Лідером серед покупців равлики є Китай з часткою понад 40% від світового імпорту. За ним слідують європейські країни, що славляться своєю екзотичною кухнею – Франція, Італія, а також Греція, Бельгія, Румунія і Польща.

blank

Україна також знаходиться в світовому равликовому тренді. Вітчизняні підприємці вже включилися в процес постачання гурманів цим делікатесом. Експорт равликів з нашої країни виріс за 4 роки більш ніж на два порядки, з 3 тонн у 2013 році до 360 тонн у 2017 році.

Крім наявності постійно зростаючого попиту на світовому ринку, вирощування равлики має ряд переваг перед іншими видами тваринництва.

Сьогодні в Україні равликами займаються 10 компаній, у 2018 – відкриються нові равликові ферми.

blank

М’ясо равлика – справжній гастрономічний делікатес з ніжною структурою і вишуканим тонким смаком – розповідає польський професор, голова «Асоціації Равлик України» Тім Шапед.

М’ясо равлика складається з високоякісного і легкозасвоюваного білка (що містить незамінну і дуже цінну амінокислоту – холін), води та жирів. У хімічному складі велику кількість вітамінів і мінеральних елементів: фосфор, магній, калій, мідь, кальцій; тіамін, піридоксин, рибофлавін, кобаломін, фолієва кислота – це практично всі вітаміни групи B, а також вітамін К, вітамін РР, вітамін Е і ретинол, за змістом якого равлики є рекордсменами.

Корисні властивості м’яса равлики пов’язані перш за все з його дієтичними властивостями, калорійність складає всього 90 ккал на 100 грамів, причому 70% обсягу калорій доводиться на білок, якого тут більше, ніж в курячому яйці. Також склад равликів містить незамінні жирні кислоти, які сприяють зниженню рівня холестерину в крові та зміцнюють серцево-судинну систему.

Регулярне вживання равликів в їжу сприяє нормалізації вітамінно-мінерального балансу організму. Корисні властивості равликів в тому, що вони насичують організм кальцієм, завдяки чому ці молюски (морепродукти) особливо корисні при вагітності та годуванні.

Лікувальні властивості равликів тісно пов’язані з їх хімічним складом. Цікаво те, що нейрони цих молюсків дуже схожі зі структурою нейронів людського мозку, тому равлику клітини використовують для виробництва ліків проти епілепсії та хвороби Паркінсона

Геліцекультура – це не тільки нові робочі місця, це розвиток експорту, а так само виробництва перероблювання: напівфабрикатів, ікри, слизу равлика. Це так само новий для України-гастрономічний туризм. Саме з туристичною метою, одна з наших компаній планує розміщення равликової ферми на Арабатській стрілці, – додав Тім Шапед.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають