9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Радехівський цукор купив 4 заводи

blank
Фото (с) diamantsugar.com.ua

У чотирьох цукрових заводів у Тернопільській області, які були у власності «Мрії», з’явився новий власник.

Про це сьогодні під час засідання колегії облдержадміністрації повідомив Степан Барна, передає УНІАН.

«З керівництвом «Радехівський цукор» ми досягли домовленості, щоб під усі заводи буде оформлено землю, щоб сплачувалася орендна плата, середня зарплата на підприємствах складатиме 11 тис. грн, також буде забезпечено соцпакет для громад, де розташовані заводи. Ми домовилися, що цього сезону працюватимуть заводи у Козовій, Чорткові, Збаражі та Хоросткові», — повідомив Барна.

Заступник гендиректора ТОВ «Радехівський цукор» Олег Кулич розповів, що усі 4 заводи, які після технічного дефолту «Мрії» сталим власністю «Промінвестбанку», були викуплені його компанією 29 грудня. Суму угоди він не назвав.

«Ми уже маємо угод на 2,35 млн т буряка, також ведемо переговори з «Мрією», яка після дефолту не сіяла цукровий буряк. Бачимо, що буде мінімальна кількість буряка, необхідна для роботи усіх чотирьох заводів», — сказав Кулич.

За його даними, після купівлі заводів кількість працівників скоротять орієнтовно на 30%, водночас на 30% піднімуть зарплату.

«Ми плануємо оптимізувати штат працівників. Скажімо, транспорт ми будемо винаймати, в нас інші підходи до логістики. Водночас ми плануємо забезпечити працівників заводу роботою круглорічно, а не лише у сезон цукроваріння. Зокрема, цього року люди вийдуть на роботу з 1 березня — для проведення ремонтних робіт», — повідомив Кулич.

Останні новини:

Зараз читають