9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Представники України та Лівану підписали Меморандум про співпрацю

25-26 жовтня 2017 року в Бейруті і Тріполі відбувся Українсько-ліванський бізнес-форум за участю Посольства України в Лівані, Міністерства закордонних справ України, Торгово-Промислової Палати України, Верховної Ради України, а також компаній «ІМК», Agricom Group, агрохолдингу «Руно», корпорації «Сварог Вест Груп», «Яготинського Молочного Заводу», Global Chemical Group і багатьох інших.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Latifundist.com.

Підприємцями України та власниками бізнесів з Бейрута, Північного Лівану, Сирії було досягнуто домовленостей про співпрацю, що відкривають нові горизонти для української бізнес-спільноти.

Учасників форуму ознайомили зі станом і перспективами розвитку двосторонніх торгово-економічних відносин, інвестиційним та економічним потенціалом країн.

Заступник директора департаменту зовнішньої торгівлі корпорації «Сварог Вест Груп» Олексій Семенюк повідомив, що Ліван цікавий для України як ринок збуту.

При досить високому доході на душу населення, кількість жителів Лівану не дозволяє йому бути великим покупцем продукції. Ліван, в першу чергу, — сильний торговий партнер в роботі з країнами Близького Сходу. Україна, як одна з передових аграрних країн в Європі, має прекрасні шанси зайняти вагому нішу на ринку Лівану. Так, під час проведення форуму, був підписаний Меморандум про співпрацю між ТПП Тріполі і ТПП Хмельницької області, — розказав Олексій Семенюк

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають