9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Потужності агросектору України дозволяють збільшити обсяги агровиробництва вдвічі

Потужності агросектору України сьогодні достатньо розвинуті, аби збільшити обсяги агровиробництва вдвічі.

Про це сказав Прем’єр-міністр України під час  перебування в Тернопільській області. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Урядовий портал.

Маємо гарні перспективи зростання врожаїв та економіки в цілому, – сказав Володимир Гройсман. – Агрокомплекс зростає. Ми можемо вдвічі більше виробляти агропродукції.

Глава Уряду нагадав, що досягненню мети сприятимуть запроваджені Урядом програми підтримки, які вже дають свої результати. Мова йде про допомогу на молодняк, створення нових і розширення існуючих ферм, здешевлення техніки.

У нас, наприклад, був план закладки 3 тис. га нових садів. І ці плани (по факту) будуть більше 4,5 тис. га, – сказав Володимир Гройсман. – Аграрії користуються програмами підтримки. Говорять, що все прозоро, через банки, без корупційних чи тіньових схем.

Разом з тим Прем’єр-міністр наголосив, що акцент в агросекторі сьогодні робиться не тільки на збільшення валу продукції, а й на поглиблення переробки, створення додаткової вартості всередині країни.

Для нас важливо побудувати цей ланцюг, – сказав Володимир Гройсман. – І тут я буду підтримувати наших аграріїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають