9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Арабський ринок готовий купувати українську яловичину – за цей продукт готові платити $2 млрд на рік

Арабський ринок готовий купувати українську яловичину, отриману в результаті халяльного забою. За цей продукт платитимуть преміальну ціну, головне — дотримуватися вірної технології.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на видання LANDLORD

Такої думки Євген Шатохін, міжнародний експерт з птахівництва та ВРХ:

«Найголовніше у вирощуванні молодняку в наших умовах — зернова відгодівля. На відміну від Південної Америки чи Австралії ми не маємо можливості цілий рік використовувати якісні пасовища. Однак в України є свій козир — найдешевше у світі зерно», — пояснив Шатохін.

Зернова відгодівля дає змогу отримати якісне м’ясо, а отже і вищу ціну. Збільшує споживчі якості м’яса вчасна кастрація бичків. Також варто забезпечити стабільне поголів’я худоби, яка має однаковий ступінь вгодованості, вагу, вік та раціон. Це дозволить формувати контейнерні партії для динамічних відправок на ринки споживання, повідомляють в Асоціації виробників молока.

«Максимальний прибуток можливо отримати лише за умови контролю відгодівлі, забою, переробки та маркетингу. Орієнтуватися варто саме на експорт», — зазначає Шатохін.

Потенційний прибуток від такого бізнесу може скласти до $2 на кожному кілограмі живої ваги, а це більше $1000 на кожній тварині. Обсяг ринку оцінюють в понад $2 млрд на рік.

Водночас, за словами голови Асоціації тваринників Ірини Паламар, мусульманські країни віддають перевагу українській яловичині через її дешевизну. До прикладу, у Франції бички живою вагою коштують $8 за кілограм.

Останні новини:

Зараз читають