9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 20 Лютого, 2024

Польський термінал у Холмі подвоїв потужності перевалки українського зерна

ETC Terminal у польському місті Холм в серпні 2022 року подвоїв обсяги перевалки зерна до 10 тис. тонн на добу. Цього вдалося досягти завдяки введенню в експлуатацію нової перевантажувальної машини потужністю 500 тонн на годину. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Термінал почав перевантажувати сипучі вантажі з хопперів-зерновозів за допомогою спеціалізованих пневматичних машин. Через обмеження транспортних засобів ми починаємо завантаження морських контейнерів без люків за допомогою пневматичних пристроїв через розвантажувальні отвори”, – прокоментував директор ETC Terminal Кацпер Вєчорек.

“У випадку Холмської лінії обмеженням є залізничний переїзд Дорогуськ-Ягодин, який має 3 колії, 2 з яких використовуються для перевезення вантажів. Цілодобова блокада 101 лінії, по якій курсують поїзди, які двічі на добу блокують її по 4 години через прикордонний контроль. Ми запропонували, щоб ці перевірки проводилися на бічній смузі, щоб забезпечити рух вантажів у цей час. Ми також спостерігаємо за ситуацією на інших залізничних прикордонних переходах і, якщо буде потреба, можемо розпочати перевезення альтернативними маршрутами”, – зазначив топменеджер.

Надалі термінал ETC планує інвестувати в нові складські площі.

Останні новини:

Зараз читають