9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Площа під плантаціями жимолості в Україні сягає 100 га

Україна має велику перспективу та всі необхідні умови для успішного вирощування та, в майбутньому, експорту жимолості.

Площа під плантаціями цієї ягоди в нашій країні заледве досягає 100 га, в той час, як в сусідній Польщі плантації під жимолостю сягають більше 2 тис. га, – про це в рамках Міжнародної агропромислової виставки EuroAgro 2017 заявив кандидат сільськогосподарських наук Інституту садівництва НААН, Олександр Ярещенко.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інфоіндустрія.

За словами пана Ярещенка, жимолость — це культура, яка все ще залишається недостатньо відомою для українського фермера. Проте, відносно невисока вибагливість до умов вирощування, інвестиційна привабливість та той факт, що ця ягода, як важливий елемент здорового харчування, набуває все більшої популярності в світі, заохочує вітчизняного виробника вкладати кошти у вирощування даної культури в Україні. Експерт зазначив, що сьогодні площа під плантаціями цієї ягоди в нашій країні заледве досягає 100 га, в той час, як в сусідній Польщі плантації під жимолостю сягають більше 2 тис. га.

Проте, слід брати до уваги, що культура споживання та впізнаваність цієї ягоди на ринку тільки починає формуватись. Саме тому, успішна стратегія вирощування та продажу жимолості має бути добре продуманою та підкріпленою практичним досвідом кваліфікованих в цьому питанні виробників та експертів.

Останні новини:

Зараз читають