9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Вересня, 2021

Підприємство Молочного Альянсу пройшло міжнародну сертифікацію

 • ПАТ «Золотоношський маслоробний комбінат» пройшов міжнародний сертифікаційний аудит по системі безпеки управління харчових продуктів відповідно до вимог FSSC 22000 діє до: 2015.

  Аудит проводила компанія SGS з ініціативи ГК «Молочний Альянс». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

  Food Safety System Certification 22000 є надійною схемою аудиту та сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів в харчовому ланцюзі постачань, яка заснована на стандартах ISO, визнаних на міжнародному рівні. Сертифікатом FSSC 22000: 2015 наше підприємство підтвердило, що всі вимоги системи безпеки управління харчових продуктів виконуються і, відповідно, вся готова продукція є якісною та безпечною для людини. Це дає нам можливість укладати угоди з багатьма країнами, а також дотримуватись вимог ряду міжнародних роздрібних мереж і провідних харчових брендів, – зазначив голова правління ПАТ« Золотоніський маслоробний комбінат »Владислав Кулинич.

  Як зазначається, під час аудиту були перевірені всі підрозділи підприємства, ведення документації, дотримання санітарії під час виробництва та опитування персоналу на знання вимог FSSC 22000: 2015. За шкалою оцінювання Золотоніський маслокомбінат отримав найвищий бал – 12. Сертифікат буде діяти протягом 3-х років, однак щорічно аудиторами компанії SGS буде проводитися технічний нагляд на підтвердження дотримання вимог системи.

  FSSC 22000 діє до: 2015 передбачає конкретні зобов’язання вищого керівництва і змушує аналізувати вимоги споживача, визначати процеси і демонструвати послідовний контроль над виявленими погрозами, оновлювати і покращувати систему шляхом внесення змін до процесів, вимог і правил.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід до льотних випробувань дослідного зразка...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.Про це повідомив в...

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті Ніжин.

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі компактних річкових кранів з низькою...

  До кінця 2022 року корпус майбутнього корвету ВМС України прибуде на добудову до Миколаєва

  До кінця 2022 року корпус корабля класу ADA з деякими системами буде переправлено з Туреччини в Україну для добудови.

  Аеропорт “Рівне” отримав перші 35 мільйонів гривень на реконструкцію

  Додаткові 35 мільйонів гривень надійдуть на реконструкцію Міжнародного аеропорту "Рівне".Це кошти державної інфраструктурної субвенції, повідомив голова Рівненської ОДА...

  Зараз читають

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського...

  Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії у півтора раза

  Виробництво електроенергії на Бурштинській ТЕС за 8 місяців 2021 року збільшилося на 47% в порівнянні з аналогічним...

  Мінстратегпром затвердив проєкт розбудови виробничих потужностей “Павлоградського хімічного заводу”

  Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості планує втілити проєкт по будівництву додаткового виробничого корпусу на Павлоградському хімічному...