9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Підприємство Молочного Альянсу пройшло міжнародну сертифікацію

ПАТ «Золотоношський маслоробний комбінат» пройшов міжнародний сертифікаційний аудит по системі безпеки управління харчових продуктів відповідно до вимог FSSC 22000 діє до: 2015.

Аудит проводила компанія SGS з ініціативи ГК «Молочний Альянс». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Food Safety System Certification 22000 є надійною схемою аудиту та сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів в харчовому ланцюзі постачань, яка заснована на стандартах ISO, визнаних на міжнародному рівні. Сертифікатом FSSC 22000: 2015 наше підприємство підтвердило, що всі вимоги системи безпеки управління харчових продуктів виконуються і, відповідно, вся готова продукція є якісною та безпечною для людини. Це дає нам можливість укладати угоди з багатьма країнами, а також дотримуватись вимог ряду міжнародних роздрібних мереж і провідних харчових брендів, – зазначив голова правління ПАТ« Золотоніський маслоробний комбінат »Владислав Кулинич.

Як зазначається, під час аудиту були перевірені всі підрозділи підприємства, ведення документації, дотримання санітарії під час виробництва та опитування персоналу на знання вимог FSSC 22000: 2015. За шкалою оцінювання Золотоніський маслокомбінат отримав найвищий бал – 12. Сертифікат буде діяти протягом 3-х років, однак щорічно аудиторами компанії SGS буде проводитися технічний нагляд на підтвердження дотримання вимог системи.

FSSC 22000 діє до: 2015 передбачає конкретні зобов’язання вищого керівництва і змушує аналізувати вимоги споживача, визначати процеси і демонструвати послідовний контроль над виявленими погрозами, оновлювати і покращувати систему шляхом внесення змін до процесів, вимог і правил.

Останні новини:

Зараз читають