9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Підприємець у Рівному має намір створити унікальні вертикальні екоферми

У Рівному підприємець Станіслав Дубровський має намір створити на закинутих об’єктах закриті вертикальні ферми з вирощування овочів, ягід та зелені.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЧаРівне.інфо.

Ідея створити гідропонні ферми у Рівному з’явилась після перегляду одного з наукових каналів, де йшлося про новітній спосіб вирощування овочів, згадує Станіслав Дубровський.

«Культури отримують ідеальну кількість вологи та поживних речовин, які проникають безпосередньо у коріння з водою в повністю контрольованому середовищі, – пояснює Станіслав Дубровський. – Технологія дозволяє вирощувати більше 50 видів овочів на меншій території за вдвічі коротший термін, при цьому обсяг врожаю у п’ять разів перевищує аналогічний показник на традиційних фермах», – пояснює підприємець.

На даний момент напрацювань та інформації про технології достатньо для того, щоб усе це розпочати, каже Станіслав Дубровський.

«Наразі ми збираємось ініціювати звернення до керівництва Рівного про виділення необхідних приміщень для створення екоферм, – ділиться планами підприємець. – Нам якнайкраще підійдуть неенергоефективні приміщення, які зазвичай не викликають жодної зацікавленості у зовнішнього інвестора, а натомість потребують постійних витрат на утримання з міського бюджету», розказав Станіслав Дубровський

Як додав підприємець побічними продуктами закритих вертикальних екоферм будуть тепло від системи освітлення і чистий кисень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають