9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Під Херсоном у Дніпро випустили малька стерляді

blankВиробничо-експериментальний Дніпровський осетровий рибовоспроізводственний завод ім. академіка С.Т. Артющик протягом тижня, з 26.06 до 03.07, здійснював випуск малька стерляді у річку Дніпро.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Любимый Херсон“.

Було випущено понад 1.5 млн мальків, вагою від 1.5 до 3 грам. Директор НПП «Нижньодніпровський» Олексій Чачибая разом з депутатами облради, представітеямі місцевої ради був членом спостережної комісії з випуску малька стерляді в природні водойми. За словами працівників заводу, мальок легко приживається в нових умовах, тому що його харчова база з народження була абсолютно природною і відповідною звичайним природним умовам. Єдиною загрозою «підростаючому поколінню» можуть стати хижі види риб (судак, щука, окунь). Але втрати не перевищать 10-20% від загальної кількості випущеного поголів’я.

Виконані зариблення здійснювалося планово за бюджетні кошти міністерства АПК України.

Подібне зариблення лише невелика частина від того, що необхідно на даний момент. Здійснювати подібні заходи необхідно в набагато більших обсягах, залучаючи недержавні кошти приватних інвесторів, – підкреслив директор нацпарку Олексій Чачибая.

Як повідомив виданню депутат Роман Педченко, який теж був на цьому важливому заході, до акції зариблення прісоеднінілісь депутати облради і воїни АТО, які активно допомагають боротися з браконьєрством на нижньому Дніпрі:

Ми прийшли до висновку, що депутатський корпус та громадськість відтепер будуть постійно брати участь у всіх процесах, пов’язаних з зарибненням водойм, починаючи з моменту отримання відповідальними підприємствами коштів з бюджету України, – сказав він

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають