9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

ПАТ «Аграрний фонд» в 2017 році збільшив частку дрібних фермерів в форвардних програмах на 20%

ПАТ «Аграрний фонд» у 2017 році в порівнянні з 2016 роком збільшило частку «дрібних» контрактів у форвардних програмах на 20%.

Про це розповів голова правління компанії Андрій Радченко, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Latifundist.com.

Можна сказати, що ми йдемо нога в ногу з державною політикою: “Аграрний фонд” стає “містком” для середнього агробізнесу в отриманні своєчасної надійної фінансової підтримки від держави, — зазначив він.

Андрій Радченко повідомив, що в цьому році «Аграрний фонд» уклав 195 контрактів, в минулому році було 190.

При цьому ми весь час зміщуємся в бік зменшення частки великих клієнтів і збільшення дрібного і середнього бізнесу. Якщо подивитися за кількістю клієнтів, а не контрактів, то фактично корпоративних у нас тільки 4%. Все решта 96% — середній і дрібний бізнес, у яких в обробці від 50 га землі, — підкреслив керівник компанії.

За його словами, форвардна програма «Аграрний фонд» більш лояльна і максимально спрямована на клієнта.

Аграрії це відчувають і приходять до нас. До того ж, “Аграрний фонд” пропонує два види форвардної програми: з прив’язкою до курсу долара і без неї. А остаточний розрахунок відбувається за ринковими цінами, які склалися на момент поставки зерна, — підсумував Андрій Радченко.

Останні новини:

Зараз читають