9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

ПАТ «Аграрний фонд» побудує новий борошномельний комплекс

ПАТ «Аграрний фонд» починає переговорний процес з будівництва борошномельного комплексу з турецькою компанією Alapala Makina

За словами голови правління Андрія Радченко, місце розміщення майбутнього підприємства ще обговорюється. Він припустив, що це може бути столичний регіон, де дуже висока концентрація хлібопекарських підприємств.

Ми отримали від турецького виробника – компанії Alapala – пропозицію про постачання млинового обладнання. Фінансування буде здійснюватися турецьким Ексімбанком за ставкою EURIBOR (зараз нульовий) плюс 2,5%. Тобто, банк фінансує компанію Alapala, а вони з розстрочкою на п’ять років постачають нам обладнання, – повідомив Радченко.

Потужність нового млина складе приблизно 150 тонн переробки зерна на добу. Сума інвестицій – € 4,5 млн. За словами голови правління, крім ефекту для підприємства, цей проект буде мати позитивний вплив на галузь і загальний бізнес-клімат в країні, так як дасть сигнал міжнародним компаніям, що Україна залишається привабливою країною для інвестицій.

ПАТ «Аграрний фонд» створено в 2013 р. До його функціональних обов’язків входять форвардні закупівлі врожаю для підтримки українських сільгоспвиробників. Крім діяльності в сфері купівлі-продажу зерна, підприємство також займається реалізацією продуктів його переробки.

Останні новини:

Зараз читають