9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Окупанти вивезли третину запасів зерна з окупованих українських регіонів

Російські окупанти вивезли приблизно 400 тисяч тонн зернових із чотирьох тимчасово окупованих українських областей – тобто третину всіх запасів у цих регіонах.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На тимчасово окупованих територіях залишалося близько 1,3 млн тонн зернових. Стратегічних запасів там не було. Ми вже маємо підтвердження з кожного регіону – Запорізької області, Херсонської області, Донецької, Луганської – з кожної близько 100 тисяч тонн зернових вивезено”, – повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький

Зазначається, що якщо це продовжуватиметься і вивозитимуться не запаси, а те, що в регіонах залишено для споживання до нового врожаю, може виникнути загроза голоду.

blank
Херсонський морський торгівельний порт

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що мета окупантів влаштувати голодомор – у Рубіжному знищили сучасний елеваторний комплекс.

“Згоріла така кількість зерна, з якого протягом року могли б годувати хлібом 300 тис. осіб. А якщо одноразово – це приблизно 120 млн людей”, – зазначив Гайдай.

Раніше в росії офіційно визнали, що крадуть в Україні зерно і вивозять його на свою територію.

Останні новини:

Зараз читають