9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Одеський припортовий завод за два роки виготовив понад 1,6 мільйона тонн добрив

Одеський припортовий завод (ОПЗ) виготовив 1,62 млн тонн карбаміду і 175,2 тис. тонн аміаку за два роки співпраці з компанією “Агро Газ Трейдінг” (АГТ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на gordonua.com.

За час співпраці з “Агро Газ Трейдинг” ОПЗ повернув собі провідні позиції серед підприємств хімічної промисловості України, крім того, закладено міцну основу для подальшого розвитку, заявили в АГТ.

Також Одеський припортовий почав погашати заборгованість перед НАК “Нафтогаз України” і виплатив групі 68,1 млн грн.

Більше ніж 90% продукції ОПЗ, виробленої за ці два роки, відправили на експорт.

“У топп’ятірку найбільших споживачів карбаміду увійшли Індія, Італія, Туреччина, Мексика і Танзанія. Водночас найбільшими імпортерами аміаку стали Туреччина, Греція та Болгарія. Безперебійна робота АТ “Одеський припортовий завод” дозволила реалізовувати поставлені перед підприємством цілі з модернізації основних фондів і розширення соціального пакета для працівників. В умовах глобальної пандемії коронавірусу АТ “Одеський припортовий завод” продовжило збільшувати випуск продукції та розширювати присутність на міжнародних ринках, а також забезпечило реалізацію ефективних протиепідемічних заходів на підприємстві”, – підкреслили в “Агро Газ Трейдінг”.

blank

В ОПЗ із серпня 2019 року відтворили сотні робочих місць, скорочених у період простою, заявляють у компанії.

“Успішне співробітництво ТОВ “Агро Газ Трейдинг” дозволило збільшити капіталізацію АТ “Одеський припортовий завод” у межах його підготовки до приватизаційного конкурсу. Наслідком безперебійної роботи АТ “Одеський припортовий завод” протягом останніх двох років стало зростання інтересу потенційних інвесторів до приватизації підприємства”, – додали автори релізу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають