9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Обсяг імпорту пшениці в Індію стане найбільшим за десятиліття

blankЗ середини минулого року Індія отримала понад 5 млн. тонн пшениці, що є найбільшим обсягом річного імпорту за останні десять років.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Зерно Он-Лайн.

Індія почала масштабну кампанію по імпорту пшениці після двох років неврожаю. З 1 липня 2016 р. було законтрактовано близько 5,2 млн. тонн імпортної пшениці. З них 5,1 млн. тонн вже поставлені або перебувають на шляху до Індії. Очікується, що в лютому в Індію будуть поставлені 400 тис. тонн.

Основними постачальниками пшениці в Індію стали Україна та Австралія. Індійські мірошники заплатили за українську пшеницю близько 210-212 $/тонна на базисі C&F, за австралійську пшеницю класу ASW – 215-220 $/тонна, за пшеницю класу APW – 235-240 $/тонна.

У найближчі місяці активність закупівель пшениці за кордоном знизиться, оскільки в країні почнеться збирання нового врожаю. Подальший імпорт буде залежати від фактичного валового збору індійської пшениці.

«У найближчі місяці будуть укладені ще кілька угод на закупівлю пшениці», – заявив сінгапурський трейдер. – «Обсяг закупівель не перевищить 200-300 тис. тогг, оскільки новий урожай заповнить пропозицію на внутрішньому ринку».

Останні новини:

Зараз читають