9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Новинки «Лозівських машин» займають провідні позиції на ринку

«Лозівські машини» успішно презентували новинки ґрунтообробної техніки на міжнародній виставці «Зернові технології-2019» в Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

«Ми представляємо ефективну і якісну техніку вигідного землеробства. Універсальні агрегати «Лозівських машин» дбайливо обробляють ґрунт для високого врожаю», – зазначає Віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату 9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав великий інтерес в аграріїв.

blank

«Це дійсно довгоочікувана техніка, – розповідає Іван Підгорний, власник фермерського господарства в Київській області. – Виглядає дуже красиво і сучасно. Ось у мене ДУКАТ-5 прекрасно працює, але потрібна машина ширше. Дев’ять метрів то, що потрібно. І проходів менше і на пальному економія».

Зацікавила борона і керівника фермерського господарства в Харківській області Ігоря Немашкало.

«Хороша ширина захвату і привабливий зовнішній вигляд. Я кілька років успішно користуюся технікою «Лозівські машини». У мене важка зубопружинна борона Ліра, мені дуже подобається. Це наша харківська техніка, потрібно підтримувати свого виробника. Ось хочу придбати шлейф-борону і думаю над іншими покупками», – ділиться аграрій.

ДУКАТ-9 доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер «Лозівські машини» пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

«Ми переглянули та поліпшили не тільки технічні характеристики, оснастивши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «Лозівських машин», – каже Роман Гіршфельд. – Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства».

За словами Р. Гіршфельда рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «Лозівські машини». Відповідно до цієї концепції з 2019 року компанія планує оновити весь парк техніки.

blank

Удосконалена ротаційна борона Дінар 6,4 також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами та зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом в аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати важка зубова борона Ліра XL і шлейф-борона Ларі. Це нове покоління знарядь, запущених в серійне виробництво.

blank

У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор червонець, оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне в передпосівній обробці. Шляхом змінних наконечників і S-образної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе — рівне і правильно розпушене.

blank

«Займаючи лідерські позиції у виробництві ґрунтообробної техніки України, «Лозівські машини» в першу чергу створені щоб приносити максимальний економічний ефект аграріям: якісніше робота, менше простою і ремонту, швидка обробка і менші витрати на паливо», – підкреслює Роман Гіршфельд.

«Лозівські машини» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю в більш ніж 100 агроподіях в більш ніж 20 країнах світу.

«Ми успішно дебютували на виставках Канади, Німеччини, Великобританії, Хорватії, а також запропонували широку лінійку універсальних знарядь для традиційного та органічного землеробства аграріям Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтії», – зазначає Віце-президент з маркетингу та продажу.

blank

У 2019 підприємство запровадило нову систему сервісного обслуговування техніки зі скороченням термінів виконання гарантійних робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають