9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Німецький аграрій відкрив в Україні першу навчальну органічну ферму

blankФерма буде виконувати, перш за все, демонстраційну функцію: українським аграріям покажуть, як вирощувати продукцію без застосування хімічних засобів

В Івано-Франківській області фермер з Німеччини Міхаель Дильман відкрив першу в нашій країні ферму з виробництва органічної продукції.

Така ферма є новинкою для України, розповів німецький аграрій в інтерв’ю аграрному виданню «Інфоіндустрія». Передає UBR.

За словами Міхаеля Дільмана, цільова аудиторія його господарства – не тільки фермери, але й всі учасники ринку органічної продукції.

Для німецького фермера важливо донести інформацію про органічне виробництво і до переробників, і до торговців, і до споживачів кінцевої продукції, щоб ті зрозуміли, як вона проводиться.

На нашій демонстраційній фермі в Україні своїм прикладом хочемо показати малим і середнім фермерам, як працювати на землі з органічної технології без застосування хімії або біозасобів. Ми ставимо також на меті ділитися досвідом просування органічної продукції до кінцевого споживача, – говорить Міхаель Дильман.

Останні новини:

Зараз читають