9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Німецька компанія HORSCH побудує завод сільгосптехніки на Київщині

Німецький виробник сільськогосподарської техніки компанія HORSCH розглядає можливість будівництва заводу та створення свого ІТ-центру в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.

Дану інформацію повідомив співвласник компанії Філіп Хорш під час відкриття представництва HORSCH у Київській області.

Зокрема, він розповів, що компанія вже придбала земельну ділянку під ці плани:

«Ми думаємо над будівництвом заводу в Україні. Уся інфраструктура представництва вже зроблена під майбутній завод. Наприклад, проведено газові труби, потужність електромереж розрахована на 700 кВт. Якщо говорити у світовому масштабі, то представництво в Україні побудоване логістично в ідеальному місці: недалеко від автобану, аеропорту немає жодних промзон. А розташування поряд зі столицею – це можливість знайти кваліфіковані кадри».

Філіп Хорш зазначив, що оскільки сьогодні сільськогосподарська техніка оснащена великою кількістю електроніки, компанія потребує професійних фахівців у сфері ІТ. У Німеччині таких спеціалістів важко знайти. А Київ вважається центром у Європі для ІТ-технологій.

«Тут ми маємо наше ІТ-бюро та серйозно замислюємося над тим, щоб саме в Україні відкрити наш ІТ-центр. Це одна з основних причин, чому ми прийшли в Україну», – наголосив Філіп Хорш.

При цьому він зазначив, що конкретного рішення про терміни виконання цих планів поки що не ухвалено.

«Ми про це дискутуємо вже досить довго: коли варто розпочати і які мають бути умови. Але на даний момент конкретного рішення поки що немає», підкреслив Хорш.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають