9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Нідерландська компанія відкрила на Львівщині новий завод з виробництва кормових добавок

У п’ятницю, 17 вересня, нідерландська компанія De Heus разом з українським партнером Федором Шопським відкрила в селі Хильчиці Львівської області новий завод з виробництва мінерально-вітамінних сумішей.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на НВ Бізнес.

Завод відкрили на базі підприємства Коудайс Україна.

«Даний проєкт є результатом спільних інвестицій з боку лідера з виробництва кормів – компанії De Heus (Нідерланди) і його українських партнерів – Федора Шопського», – йдеться в повідомленні компанії.

Продуктивність нового заводу становить 1,5 тис. тонн/міс.

«Технологія не передбачає ніяких викидів в землю, воду, або повітря», – заявив Шопский, генеральний директор Коудайс Україна.

Завод вироблятиме мінерально-вітамінні суміші для внутрішнього ринку. У майбутньому можливий також експорт продукції за кордон.

ТОВ Коудайс Україна належить ТОВ Д-МІКС, власниками якого є DE HEUS ANIMAL NUTRITION BV (51%) і Шопский (49%).

Нідерландська Koudijs є «дочкою» компанії з виробництва кормів De Heus і займається експортом продукції De Heus більш ніж 75 країн світу.

blank

Будівництво заводу почалося у 2020 році. Сума інвестицій склала 7,8 млн євро, відзначають в Мінагрополітики.

Антимонопольний комітет України в травні 2021 року дозволив нідерландській компанії Royal De Heus купити мажоритарну частку в українському виробнику комбікормів D-Mix. Спільне підприємство домовилося вести діяльність під ТМ Koudijs Ukraine. Управління ним здійснює колишній власник D-Mix Федір Шопський.

Компанія De Heus, заснована в 1911 році, є міжнародним виробником і експортером повної лінійки преміксів, концентратів і повнораціонних кормів та представлена ​​в 60 країнах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають