9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Нідерланди активізують взаємодію з Україною в аграрній сфері

20 липня 2017 року в Києві на новоствореній Нідерландсько-українській діловій раді було задекларовано наміри щодо активізації українського експорту в Нідерланди, а також збільшення поставок нідерландських агротехнологій в Україну.

Повідомляє Національний промисловий портал.

З боку Нідерландів до ради увійшли представники 15 бізнес-асоціацій, котрі представляють 1,5 тис. нідерландських компаній.

З боку української частини — представники українського бізнесу. Головою української частини Ради обрано Олексія Павленка.

Нідерланди вже постачають та зацікавлені у збільшенні поставок в Україну сучасних аграрних технологічних рішень — у тваринництві, зрошенні, сільгосптехніці. Що зовсім не дивно, адже за рівнем продуктивності та інтенсивності сільського господарства ця країна посідає перші позиції в світових рейтингах, — підкреслив у ході установчого засідання ради Олексій Павленко

За словами віце-президента УСПП, координатора Центру підтримки експорту Дениса Краснікова, Нідерланди зацікавлені в експортних поставках українських продуктів харчування. Центр підтримки експорту при УСПП вже допомагає українським виробникам продуктів харчування потрапити на полиці голландських підрозділів мереж супермаркетів.

На даний момент в Україні працює 350 голландських компаній (більш ніж половина — у сфері АПК) і ще 150 зі спільним нідерландсько-українським капіталом. З 2016 року український експорт до Нідерландів склав близько $1 млрд. Нідерландський імпорт в Україну становив $548 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають