9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Нібулон побудує на Дунаї новий термінал для зернових

ТОВ СП «Нібулон» побудує в Ізмаїлі новий термінал для перевалки зернових вантажів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інформаційне агентство «Південь Today».

15 квітня Ізмаїльська міська рада надала ТОВ СП «Нібулон» дозвіл на розробку проєкту землеустрою про відведення земельної ділянки площею 20 га, що розташована в Ізмаїлі терміном на 49 років для будівництва та експлуатації об’єкту транспортної інфраструктури – терміналу для перевалки зернових вантажів

ТОВ СП «Нібулон» — агрохолдинг із власною логістичною інфраструктурою (елеваторами, річковими та морськими терміналами, автотранспортом, вагонами та флотом, суднобудівним заводом).

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну “Нібулон”, як і всі сільгоспвиробники, опинився в умовах, коли неможливо вивезти надлишки продукції, визначених квотами держави. Єдиний вихід – переглянути логістику.

16 квітня на щоденній пресконференції Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко докладно розповів про можливу співпрацю з ТОВ СП «Нібулон» та про те, які плюси може отримати місто.

«Це велика інвестиція у міську економіку, нові робочі місця, надходження до міського бюджету, бо реєстрація буде у місті Ізмаїлі. Модернізація існуючих залізничних та автомобільних шляхів. Чим «Нібулон» відрізняється – це рейковою доставкою», – розповів мер Ізмаїла.

Як випливає з рішення Ізмаїльської міськради, «Нібулон» має намір побудувати власний перевалочний комплекс для забезпечення своєї логістики, потужності морського порту Ізмаїла та елеватори не будуть залучені. За словами Андрія Абрамченка, підприємство розглядає можливість залучити у своїх логістичних схемах флот Українського Дунайського пароплавства.

Останні новини:

Зараз читають