9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Nestle виводить сільське господарство України на новий рівень

blankОдин з найбільших виробників продуктів харчування у світі – компанія Nestle на прес-брифінгу в Києві поділилася своїми планами щодо підтримки українського сільського господарства з виведенням його на новий рівень завдяки сучасним технологіям і інвестиціям.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

Компанія Nestlé явлется найбільшим виробником продуктів харчування і напоїв, і представлена ​​в 189 країнах. Детальніше про діяльність компанії в Україні і своїх проектах розповіли Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Україні і Молдові, і директор з управління персоналом, комунікацій і зв’язків з громадськістю Nestlé в Україні Юрій Демкович під час вчорашнього прес-брифінгу в Києві.

Крім того, в рамках програми “Господар 2016” компанія хоче вивести сільське господарство на новий рівень, тому Nestlé виробляє імпорт сучасних технологій і підтримує міжнародні організації.

У 2016 году ми активно працювала над розвитку українського сільського господарства, и у Сумський національному аграрному університеті за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, розпочалі роботу над програмою оцінки сталого розвитку фермерських господарств RISE (Response-Inducing Sustainability Evaluation). Вона базується на Програмі “Господар” і створ, щоб Забезпечувати європейські стандарти у ланцюжки постачання. у найближче майбутне ми Плануємо працювати так, щоб програму RISE включили до навчальної програми всех Профіль їх українських освітніх установ, – розповів Ансгар Борнеманн.

Спеціально для фермерів проводиться навчальна програма RISE, яка допомагає максимально ефективно розвивати ферму. Багато фермерів з різних країн є постачальниками продукції для Nestlé. Однак до її якості висунуті високі вимоги, тому далеко не всі українські фермери можуть бути постачальниками.

Компанія постійно намагається покращувати свою продукцію і хоче бути лідером в області харчування. Так, вона постійно намагається зменшити кількість солі і жирів, а також відмовляється від трансжирів. До 2018 року Nestlé хоче зменшити і вміст цукру. Також компанія запевняє, що пальмова олія, що міститься в деякій продукції, не впливає негативно на здоров’я людей, якщо не зловживати такими продуктами.

Зараз компанія запускає трирічну програму по поліпшенню “Мівіни”, в рамках якої також будуть зменшувати кількість жирів і солі. Однак поки що компанія стикається зі складнощами, тому що споживачі очікують певного смаку, на який такі зміни сильно вплинуть.

Nestlé також знайомі екологічні проблеми, пов’язані з водою, тому на заводах намагаються скоротити її споживання. Так, на заводі «Світоч» його скоротили на 7,2%, а «Мівіна» – на 20%. Крім того, компанія зменшує кількість відходів і енергоспоживання.

Останні роки компанія кілька разів стикалася з проблемою підробки продукції. Якщо є підозри про те, що вона не справжня, у Nestlé є можливість це перевірити завдяки спеціальним кодами на упаковці. У всіх випадках винуватців знаходили і заарештовували, а такі заводи закривали.

Компанія також займається і добрими справами. У 2016 році компанія вклала гроші в реставрацію однієї з картин Альфонса Мухи, а також підтримала конкурс скрипалів, який проводився в Києві. Крім того, завдяки виробництву кормів “Purina” вдається підтримувати київські притулки і вкладати гроші в фонд “Щаслива лапа”.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин. У минулому році компанія інвестувала понад 400 млн. Грн на всі свої виробничі майданчики. Найбільше вклали в компанію Світоч, розмір інвестицій в яку склав 152 мільйони. В середньому ж в кожне виробництво вкладають по 30-40 мільйонів.

У нашій країні компанія є великим роботодавцем – в ній працює 5128 українських громадян. Nestlé поставила перед собою завдання зберегти робочу силу в нашій країні, тому надає робочі місця молодим людям, проводить різноманітні стажування, а також допомагає в написанні резюме. В даний момент в компанії працює понад 1300 молодих людей до 30 років, а більше 480 студентів проходить стажування. Крім того, компанія проводить програму “Абетка харчування”, в рамках якої близько 330 тисяч школярів отримала знання про здоровий спосіб життя і раціональне харчування. У цій програмі задіяно 50 провідних фахівців у цій галузі.

 

Останні новини:

Зараз читають