9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 19 Жовтня, 2021

Nestle виводить сільське господарство України на новий рівень

 • Один з найбільших виробників продуктів харчування у світі – компанія Nestle на прес-брифінгу в Києві поділилася своїми планами щодо підтримки українського сільського господарства з виведенням його на новий рівень завдяки сучасним технологіям і інвестиціям.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

  Компанія Nestlé явлется найбільшим виробником продуктів харчування і напоїв, і представлена ​​в 189 країнах. Детальніше про діяльність компанії в Україні і своїх проектах розповіли Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Україні і Молдові, і директор з управління персоналом, комунікацій і зв’язків з громадськістю Nestlé в Україні Юрій Демкович під час вчорашнього прес-брифінгу в Києві.

  Крім того, в рамках програми “Господар 2016” компанія хоче вивести сільське господарство на новий рівень, тому Nestlé виробляє імпорт сучасних технологій і підтримує міжнародні організації.

  У 2016 году ми активно працювала над розвитку українського сільського господарства, и у Сумський національному аграрному університеті за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, розпочалі роботу над програмою оцінки сталого розвитку фермерських господарств RISE (Response-Inducing Sustainability Evaluation). Вона базується на Програмі “Господар” і створ, щоб Забезпечувати європейські стандарти у ланцюжки постачання. у найближче майбутне ми Плануємо працювати так, щоб програму RISE включили до навчальної програми всех Профіль їх українських освітніх установ, – розповів Ансгар Борнеманн.

  Спеціально для фермерів проводиться навчальна програма RISE, яка допомагає максимально ефективно розвивати ферму. Багато фермерів з різних країн є постачальниками продукції для Nestlé. Однак до її якості висунуті високі вимоги, тому далеко не всі українські фермери можуть бути постачальниками.

  Компанія постійно намагається покращувати свою продукцію і хоче бути лідером в області харчування. Так, вона постійно намагається зменшити кількість солі і жирів, а також відмовляється від трансжирів. До 2018 року Nestlé хоче зменшити і вміст цукру. Також компанія запевняє, що пальмова олія, що міститься в деякій продукції, не впливає негативно на здоров’я людей, якщо не зловживати такими продуктами.

  Зараз компанія запускає трирічну програму по поліпшенню “Мівіни”, в рамках якої також будуть зменшувати кількість жирів і солі. Однак поки що компанія стикається зі складнощами, тому що споживачі очікують певного смаку, на який такі зміни сильно вплинуть.

  Nestlé також знайомі екологічні проблеми, пов’язані з водою, тому на заводах намагаються скоротити її споживання. Так, на заводі «Світоч» його скоротили на 7,2%, а «Мівіна» – на 20%. Крім того, компанія зменшує кількість відходів і енергоспоживання.

  Останні роки компанія кілька разів стикалася з проблемою підробки продукції. Якщо є підозри про те, що вона не справжня, у Nestlé є можливість це перевірити завдяки спеціальним кодами на упаковці. У всіх випадках винуватців знаходили і заарештовували, а такі заводи закривали.

  Компанія також займається і добрими справами. У 2016 році компанія вклала гроші в реставрацію однієї з картин Альфонса Мухи, а також підтримала конкурс скрипалів, який проводився в Києві. Крім того, завдяки виробництву кормів “Purina” вдається підтримувати київські притулки і вкладати гроші в фонд “Щаслива лапа”.

  Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин. У минулому році компанія інвестувала понад 400 млн. Грн на всі свої виробничі майданчики. Найбільше вклали в компанію Світоч, розмір інвестицій в яку склав 152 мільйони. В середньому ж в кожне виробництво вкладають по 30-40 мільйонів.

  У нашій країні компанія є великим роботодавцем – в ній працює 5128 українських громадян. Nestlé поставила перед собою завдання зберегти робочу силу в нашій країні, тому надає робочі місця молодим людям, проводить різноманітні стажування, а також допомагає в написанні резюме. В даний момент в компанії працює понад 1300 молодих людей до 30 років, а більше 480 студентів проходить стажування. Крім того, компанія проводить програму “Абетка харчування”, в рамках якої близько 330 тисяч школярів отримала знання про здоровий спосіб життя і раціональне харчування. У цій програмі задіяно 50 провідних фахівців у цій галузі.

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Аеропорт Херсон розширить зону вильоту пасажирського термінала (фото)

  Аеропорт Херсон планує розширити зону вильоту терміналу на 3 тисячі квадратних метрів, повідомили на підприємстві.

  Україна збільшила експорт високоолеїнової соняшникової олії в Китай

  У 2020/21 маркетинговому році Україна експортувала в Китай 86 тис. тонн (+14% до показника минулого року) високоолеїнової соняшникової олії.

  Нацполіція отримала 8 службових мікроавтобусів Ford Transit

  Зокрема ключі та сертифікати на службові мікроавтобуси Ford Transit отримали поліцейські в Житомирській, Луганській, Одеській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та м. Києві....

  Укрзалізниця продає гелікоптер Bell 430

  АТ «Укрзалізниця» планує продати непрофільні активи – машини представницького класу та гелікоптер Bell 430.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  На Запорізькій АЕС запустили риб для очищення ставків-охолоджувачів

  На Запорізькій АЕС провели традиційне зариблення ставка-охолоджувача. Фахівці гідротехнічного цеху випустили у водойму мальків риб-біомеліораторів, які сприятимуть нормальній роботі циркуляційних систем.

  Як українські науковці вирощують та вивчають унікальні антарктичні рослини (фото)

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики (ІМБГ) Національної академії наук України в рамках віртуальної екскурсії до лабораторії відділу генетики клітинних популяцій Інституту розповіли...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.Передає Національний Промисловий...

  У системі “СЕТАМ” виставили на продаж заарештований буксир-штовхач River Tiger 1965 року випуску

  Держпідприємство "СЕТАМ" виставило на продаж через електронний аукціон OpenMarket заарештований буксир-штовхач River Tiger (колишня назва "Капітан Степанюк") 1965 року випуску за 6,162...

  Зараз читають

  Тернопільське підприємство збільшує виробництво чіпсової картоплі

  «Контінентал Фармерз Груп» планує розширення виробництва картоплі. У 2021 році під картоплею загалом було 1806 га, при...

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Вперше з 2014 року КБ Луч не отримало нових замовлень від Міноборони на ПТРК

  На 2022 рік Державне київське КБ «ЛУЧ» не отримало від Міноборони України замовлень на виробництво нових ПТРК.

  П’ять вантажівок Hyundai HD-78 придбали для Нацгвардії

  Компанія «Спец-Ком-Сервіс» передасть Національній гвардії України п'ять вантажних автомобілів СКС-HHD78-01БП (Hyundai HD-78) за 7,7 млн грн.