9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Названі ТОП-10 українських експортерів борошна

Підприємства, що увійшли в ТОП-10 експортерів в липні-вересні 2017 році відвантажили 87% від загального 3-місячного обсягу експорту.

І це за тієї умови, що поставки на зовнішні ринки здійснювало понад 110 підприємств. Якщо порівняти з минулим сезоном, то відвантаження на експорт здійснювали 88 підприємств України, а експортери, що увійшли в ТОП-10, відвантажили 81% від усього загального обсягу. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на hipzmag.

З початку сезону ТОП-10 найбільших експортерів борошна змінився незначно. «Хмельницьк-млин», наприклад, міцно зміцнився в цій десятці і є всі підстави припускати, що підприємство буде невпинно прагнути до лідерства.

На поточний момент ТД «Новаагро» займає перше місце. Друге належить Вінницькому КХП №2. На третій позиції вже згадане підприємство «Хмельницьк-млин». А ось ДПЗКУ істотно знизила обсяги експорту. Повернувся до лав ТОП-ових експортерів і «Аграрний фонд». Зараз він на 6 місці, але підприємство планує щомісяця відвантажувати значні обсяги власної продукції та розглядатись рейтингу.

blank
Фото: hipzmag.com

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають