9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Навесні в Україні запустять проєкт держпідтримки виробників біопалива

Мінагрополітики разом з Мінекономіки планує запустити велику державну програму підтримку для виробників, які планують заходити в виробництво біоетанолу і біодизеля.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Kurkul.

Про це на конференції «Розвиток в Україні галузі переробки агрокультур на основі сучасних промислових біотехнологій» розповіла нардеп Галина Янченко.

За її словами, деталі цієї програми будуть оприлюднені в березні. Зараз програма доробляється, виписуються умови й обсяг підтримки.

«Це буде дуже приємним бонусом для тих виробників, які захочуть увійти в сектор виробництва палива. Біоетанол та біодизель — це пріоритет, який перед собою ставлять зараз в Мінагрополітики та Мінекономіки»,— наголосила нардеп.

Вона також додала, що в парламентських стінах вже кілька місяців активно обговорюється законодавча ініціатива про обов’язкове впровадження біоскладової до бензину і дизелю на рівні 5%.

«Це знову ж таки дуже крута можливість, це ринок, який буде знаходиться в Україні. Ринок, який буде обов’язковим. Всі АЗС, всі трейдери будуть так чи інакше шукати цю сировину, тому дуже раджу скористатися можливістю»,— підкреслила Галина Янченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають