9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Науково-виробнича фірма «Тирас» розширює сортовий склад озимих зернових

 • Науково-виробнича фірма «Тирас» з Тернопільщини розширила сортовий склад озимих зернових культур, таких як: пшениці, ячменю, ріпаку та гороху, призначених для оптимального використання на українських сільгоспземлях.

  Про це розповів Володимир Тишковський, засновник і керівник ПП НВФ «Тирас», передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroDay.

  «Ми плануємо розширити сортовий склад озимих зернових культур і запропонувати аграріям лінійку таких сортів, що дозволять оптимально організувати сівбу та збір урожаю», — зазначає Тишковський.

  За словами фермера, особливістю портфеля компанії стане те, що на розповсюдження деяких сортів підприємство матиме ексклюзивні права. Найбільше підприємство розмножує сорти озимої пшениці. Нині головними пшеницями в портфелі «Тирас» є сорти «Юлія», «Богемія» і «Батерфляй» селекції чеської компанії Selgen.

  «Підприємство “Тирас” було першим дистриб’ютором чеських зернових культур фірми Oseva в Україні, а нині — найбільшим», — підсумував засновник і керівник ПП НВФ «Тирас».

  Зазначимо, що основним видом діяльності підприємства є проведення сортовипробування, районування, реєстрація та реалізація нових сортів рослин на території України.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  В Україні розробили БПЛА-мішень RZ-60 для випробувань зенітних ракет

  Технічний директор ПрАТ "Рамзай" Володимир Шатов під час круглого столу "Тактичні оборонні системи, які невідкладно потрібні армії"...

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  Харківський автомобільний завод розпочав ремонт техніки Збройних сил України

  Державне підприємство «Харківський автомобільний завод» проводить ремонт військової техніки на замовлення Збройних сил України.

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...