9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Найбільшу плантацію конопель в Європі планують створити на Житомирщині

На Житомирщині планують створити найбільшу в Європі плантацію промислових конопель.

Про це повідомив колишній мер Глухова, підприємець Мішель Терещенко, передає Промисловий Портал з посиланням на delo.ua.

Йдеться про перетворення старого льонозаводу в селі Ріжанні на сучасний кластер з вирощування та переробки технічних конопель.

За його словами, таке рішення було ухвалене на зустрічі в Житомирській ОВА під керівництвом голови обласної адміністрації Віталія Бученка.

Планується, що старий льонозавод в селі Ріжанні  перетворять на сучасний кластер з вирощування та переробки технічних конопель «MA’RIJANNI HEMP INDUSTRIAL PARK».

“Це дуже гарний проєкт, який сприятиме відбудові та європейській інтеграції України, що створить альтернативу постачанню з Китаю. Це дозволить відродити традицію текстильної коноплі в Житомирі та Європі”, – зазначив Терещенко.

Він додав, що навколо заводу з дефібрації буде створено індустріальний парк для всіх українських підприємців, які хочуть приїхати і працювати на конопляних продуктах на місці, будучи впевненими в хорошому забезпеченні основною сировиною.

“Малі та великі компанії у сфері текстилю, упаковки та біологічно розкладаних рушників, якісного паперу, ізоляційних та будівельних матеріалів, нетканих матраців, агроволокна або пелет з біомаси, очікуються та вітаються”, – підкреслив Терещенко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають