9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на kurkul.

Зазначається, що господарство розміщується на ділянці площею 30 га, де вирощують мільярди равликів щороку. Щоб черевоногі не тікали, паркан ферми змащують сіллю та солідолом.

Один із власників ферми «Укрравлик» Валерій Ігнатов розповідає, що господарство планували розширити, утім, через коронакризу довелося від цього відмовитись. До пандемії господарство продавало 200-300 тонн делікатесу на рік. Проте зараз продажі скоротились у десятки разів.

Зменшились також не лише обсяги продажів, а й гуртова ціна делікатесу. Через відсутність ринку збуту господарство використовувало равликів, як корм для курей та свиней, адже продукт має високий вміст білків.

Сезон равликів лише почався. Протягом літа вони зростатимуть, а восени слимаків очистять та заморозять. Через зменшення попиту підприємство Валерія Ігнатова цього року скоротить обсяги виробництва втричі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають