9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 18 Лютого, 2024

На Житомирщині відновили підприємство, яке на початку війни зазнало обстрілу російських окупантів

У Малинському районі завершують відновлення підприємства «Форест Технолоджі», яке пів року тому було зруйновано обстрілами російських окупантів.

Про це 3 повідомив житомирський підприємець, депутат міської ради Вадим Ліскі. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Житомир.info.

«У квітні в наш «Форест» прилетіла рашистська ракета. Агресор зруйнував «стратегічний оборонний об’єкт» – підприємство з виробництва паливних пелет. В цей бізнес ми вклали десятки мільйонів гривень. А головне, ми вклали в нього душу та серце. В один момент, все це було зруйновано. І от зараз, ми горді тим, що завершуємо відновлення виробництва власними силами. Ми спромоглися вкласти 12 млн грн у відновлення виробництва. Це дає роботу 120 людям, збільшує надходження до держаного та місцевих бюджетів і справді суттєво покращує обороноздатність країни. Чи не боїмося ми за свої інвестиції? Так, боїмося. Але це наш фронт і наша війна! Чи може прилетіти знову? Напевне може, так само як і будь-яку точку України. Скажу більше, з такими неадекватними сусідами, як у нас, прилетіти може у будь-яку точку Європи. Там же девіз усього існування «вєсь мір до основанія ми разрушім», – пише підприємець.

Він зазначає, що треба мати сміливість з відкритим забралом зустрічати ворога на фронті та у бізнесі.

«Я завжди казав, що про інвестиції треба говорити у найскладніші часи. Навіть такі, як сьогодні. І те, що ми робимо – це не просто відновлюємо виробництво, та робочі місця. Ми відновлюємо Україну та захищаємо людський потенціал», – наголосив Вадим Ліскі.

Останні новини:

Зараз читають