9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

На Житомирщині побудують насіннєвий завод і завод з виробництва біоетанолу

У Житомирській області в різних галузях економіки впроваджується понад 80 різних інвестиційних проектів.

Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Журнал Житомира.

Також Житомирщина має 8 перспективних і цікавих для бізнесу проектів на 2017-2018 рік. Найбільш цікаві інвестиційні проекти, які будуть приносити прибуток області та нові робочі місця – це насіннєвий завод і завод з виробництва біоетанолу.

Насіннєвий завод буде розташовуватися в селі Почуйки Попільнянського району. Його будівництво почалося в 2014 році і в планах – завершення в 2018. Завод будується за новітніми технологіями з дотриманням на найвищому рівні всіх екологічних норм на базі вже існуючого насіннєвого заводу.

Завод надасть 200-300 робочих місць із заробітною платою в кілька разів більша за мінімальну, соціальні гарантії та медичне страхування.

Крім цього, будівництво заводу передбачає розвиток інфраструктури села – нова дорога від села Почуйки до смт Ставище, нова амбулаторія, підтримка. Для молоді відкриються можливості для розвитку – стажування на підприємствах за кордоном, участь у громадських дослідженнях і стипендії.

Австрійська компанія на території Житомирської області планує за 2 роки збудувати підприємство з виробництва біоетанолу, масла і корми з кукурудзи.

В ОДА наголошують, що підприємство високотехнологічне і безвідходне. На першому етапі заплановано створення 100 робочих місць. Крім цього, на підприємстві буде встановлена ​​сонячна електростанція. В економіку Житомирської області буде залучено близько 135 млн євро. Проектна потужність заводу – переробка 285 тис. тонн зерна кукурудзи і отримання готової продукції в обсязі 300 тис. тонн біоетанолу на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають