9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

На Закарпатті почали збирати перший урожай ранніх овочів

blankПерший в Україні урожай ранніх овочів почали збирати на Закарпатті. Все – вирощене в теплицях маленьких сімейних господарств. Зараз сезон першої капусти і огірків.

Вирощуванням парникових овочів займається чи не всі чотирьохтисячне село Заріччя. Робота починається з посіву в листопаді, потім – висадка в лютому. А збір першого врожаю припадає на квітень. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Сьогодні.

Перша капуста не буває занадто велика – 300-500 грам. Ну і ціна була 25-30 гривень. Зараз 15 гривень і кожним днем все нижче і нижче, – говорить Василь Булеза, фермер.

Представники великих торгових мереж закуповують капусту прямо в селі. Більше продукції йде в Київ і центральні області. Ця капуста – екологічно чиста, запевняють фермери. Для прискорення дозрівання не використовують ніяких хімікатів.

А в сусідньому селі Боржавське спеціалізуються на вирощуванні огірків і помідорів.

Іван уже сьомий рік вирощує огірки. Урожай збирає двічі – навесні і восени. Перші огірки вже дозріли.

З теплиці з п’яти соток – 200 кілограмів. Через день ми так збираємо. Семена дають хороший урожай. Продукція хороша. Товарний вигляд і смакові якості, – зазначив Іван Маргітич, фермер.

Все насіння для висадки – голландські.

Уже через місяць, як тільки зберуть урожай капусти і огірків, місцеві фермери візьмуться садити перець і помідори.

Останні новини:

Зараз читають