9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

На Волині підприємство видобуває сапропель та вирощує органічну продукцію

Підприємство «Волиньсапрофос», яке займається видобутком сапропелю, відвідали ковельські посадовці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Бізнес.Район.

Голова цього органу місцевого самоврядування В’ячеслав Шворак та його радник Іван Тусь, а також перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Книш 14 липня відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньсапрофос». Підприємство знаходиться між селами Синове і Шкроби. 

Посадовці  поспілкувались з керівником виробництва  Юрієм Шуляком, дізнались про плани та проблеми, побачили об’єктивний стан справ, територію заводу.

 

blank

Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньсапрофос» займається видобуванням та переробкою сапропелю – мінеральних мулів, що використовуються як поживна речовина для росту рослин, зокрема, у вирощуванні сільськогосподарських культур, а також у садівництві, ландшафтному дизайні, квітникарстві. Адже це органічне добриво підвищує імунітет рослин, який з роками руйнувався хімічними речовинами та іншими забруднювачами. 

Працюючи за стандартами ISO, завод контролює якість вироблених продуктів на всіх етапах виробництва – від видобутку сировини з озера до пакування у тару.

blank

Юрій Шуляк розповів, що, крім своєї основної діяльності, підприємство займається органічним рослинництвом, зокрема, вирощуванням органічної малини. Органічна продукція – продукція сільського господарства, виготовлена без використання пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають