9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

На Волині дозволили проводити сільськогосподарські роботи неподалік державного кордону

Мешканцям Волині, які мають земельні ділянки, що розташовані біля держкордону, дозволили виконувати сільськогосподарські роботи. До цього, у зв’язку із введення воєнного стану, в межах Ковельського та Володимир-Волинського районів діяв обмежений пропуск людей та транспорту.

Про це у Фейсбуці повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Аби не допустити під час війни зриву посівної, власникам ділянок (паїв) дозволено знаходитися поблизу кордону та трудитися на сільськогосподарських угіддях. Також за лінію інженерних споруд прикордонники будуть запускати й відповідну техніку, яку громадяни залучатимуть до весняно-польових робіт», – йдеться у повідомленні.

Держприкордонслужба нагадує, що у зв’язку із введенням воєнного стану на території України, в межах Ковельського та Володимир-Волинського контрольованих прикордонних районів тимчасово обмежено пропуск осіб та транспортних засобів за лінію інженерних загороджень. Також діють додаткові тимчасові режимні обмеження на в’їзд і провадження робіт у смузі місцевості, яка безпосередньо прилягає до кордону, завширшки 500 метрів від лінії держрубежу (окрім сільськогосподарських).

Проте тепер громадяни, які мають земельні ділянки, що розташовані за лінією інженерних прикордонних споруд, зможуть проводити на них польові роботи. Важливо, що при здійсненні господарської діяльності особи пропускаються за інженерні загородження у разі пред’явлення ними перепустки та документів, які підтверджують право на здійснення такої діяльності. Крім того, українцям при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, а іноземцям, окрім паспорта, ще й документ, який підтверджує законність їх перебування на території України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають