9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

На Волині відкрили сучасний молочний комплекс (фото, відео)

На Турійщині відкрили молочний комплекс, облаштований за сучасними європейськими технологіями.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на voladm.gov.ua.

Будівництво сучасного молочного комплексу європейського типу у невеликому селі Задиби Турійського району Волинської області обійшлося підприємству «Перлина Турії» у понад 24 млн грн.

«Цей комплекс унікальний тим, що облаштований за останніми європейськими трендами. Худоба потребує якісну генетику, раціон та повітря. А тут є все. Це перша ферма такого типу не лише на Волині, а й в Західній Україні. Плануємо розвиватися, розбудовувати корівник за корівником», — розповідає директор підприємства Володимир Яренчук.

У 2018 році для комплектації молочного комплексу закуплено велику рогату худобу закордонної селекції: 168 голів нетелів голштинської породи з Федеративної Республіки Німеччина та 99 голів – з Республіки Польща. У такий спосіб підприємство забезпечує стабільний ріст не лише поголів’я великої рогатої худоби, але й якість молочної продукції.

«Це фантастичні технології. Еволюція видою корів сягнула того, що худоба просто стоїть, а нею управляє робот. Техніка будить корову, годує, поїть, видоює. Також мені сподобалася техніка зберігання молока «без стресу». Тобто, його поступово охолоджують, аби воно не втратило своїх корисних властивостей. Взагалі, я вважаю, що на Волині багато креативних та амбітних людей. Особливо це стосується галузі сільського господарства», — ділиться враженнями голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

З державного бюджету «Перлина Турії» очікує близько 6 млн грн компенсації за напрямом часткового відшкодування вартості будівництва. Окрім того, у 2018 році господарство вже отримало 3,7 млн грн за утримання корів та закупку племінних тварин та 2,4 млн грн очікується отримати до кінця року.

Останні новини:

Зараз читають