9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

На Волині до кінця року введуть в експлуатацію сучасний зерновий елеватор

Зерновий елеватор товариства з обмеженою відповідальністю «П’ятидні» почали зводити у Володимирі в лютому цього року.

Стало відомо, що елеватор не має аналогів на території області та є сучасним високотехнологічним комплексом, який надаватиме повний спектр послуг з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна і олійних культур. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Волинської ОДА.

Сучасне обладнання та наявність кількох ліній надає можливість одночасно приймати зернові не тільки різних культур, але й різної якості та вологості. Крім того, цей елеватор завантажуватиме потяги сировиною, що експортується. Після завершення хочемо ще добудувати залізничну колію біля підприємства та заводи, – розповідає аграрій Валерій Діброва.

Також він зауважив, що це лише початок розбудови підприємства у Володимирі-Волинському.

Кошторисна вартість об’єкта – 8 млн доларів. Потужність елеватору – майже 70 тисяч тонн одноразового зберігання зернових і олійних культур. Окрім того, підприємство зможе відвантажувати 25 вагонів за добу. Також тут буде створено 80 робочих місць.

Пам`ятаю, коли минулого разу дивилися будівництво – був лише залитий бетон на землі та ще дещо. А зараз – елеватор майже готовий. Потужне підприємство – гордість Волині, – зауважив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають